עונת הרחצה בכנרת נפתחה!

כמאמר השיר: זה לא כל כך נעים לראות גן סגור; זה גם לא כל כך נעים לראות כנרת סגורה… וזה מה שקרה מאז שהתחילה כאן הקורונה. חופי הכנרת נסגרו לרחצה, כפי שנסגרה גם רוב המדינה. אבל, זהו גבירותי ורבותי – אנחנו כאן באתנחתא באפיק מתרגשים ושמחים להזמין אתכם אלינו, לצפות על הכנרת היפה מלמעלה וגם לקפוץ לטבול בה, מרעננת וטובה.

חגיגה כפולה – חוזרים לשגרה ומפלס הכנרת עלה ועלה
חדשות נפלאות לכל אוהבי הכנרת – עונת הרחצה בכנרת נפתחה. בשמירה על כללי הזהירות של הריחוק החברתי המומלץ, כמו גם על המשך חיטוי שנעשה ע"י אנשי הרשויות – יפתחו כל חופי הרחצה שיקבלו "תו סגול". איזו שמחה!
והשנה, על אחת כמה וכמה משמח להנות מהכנרת היפה שלנו. שנים רבות מדי היה מפלס הכנרת קרוב כל כך לקו האדום התחתון, אולם השנה – עונת הגשמים הייתה רוויה ומרווה. החקלאים והשדות נהנו מהכמות הרבה של הגשמים, וגם הכנרת עצמה.

השנה, אחרי גשמי הברכה הרבים שירדו כאן, נושק מפלס הכנרת כמעט לקו האדום העליון – שזה אומר שהמפלס עומד על 208.915- מתחת לפני הים (נכון לתאריך 22.05.20). שזה רק 0.115 מ' מתחת לקו העליון. מדהים ומרגש!

פשוט חגיגה כפולה – גם חוזרים לשגרה, אחרי הסגר של הקורונה וגם חוזרים לכנרת מלאה.

להנות מהכנרת באופן בטוח ובשמחה רבה
אז עכשיו כשכבר אפשר לחזור לשגרה, בואו אלינו לנופש מרגיע באתנחתא באפיק, ורדו אל הכנרת במרחק של כ-12 ק"מ בדרך יפיפייה. וכשתגיעו, הקפידו להיכנס לאחד החופים המוכרזים, שיש בהם גם שרותי הצלה. הקפידו לשמור על 2 מטר ביניכם לבין אנשים אחרים על החוף. ובעיקר – הקפידו להנות מהחגיגה של הכנרת, שמימיה מלאים, כך שאפילו האיים שצצו בה בשנות הבצורת נעלמו. והחגיגה גדולה גדולה!