משק נעמי

בעת ביקורכם בגולן, אין כמו לטעום את התוצרת המקומית.
הגבינות מהגולן ידועות בשמן הטוב ובמשק נעמי רוצים שתכירו את השדרוג: גבינות מחלב עיזים!
משק נעמי הינו משק בוטיק המייצר גבינות ומשקאות יוגורט מחלב עיזים אותן אנשי המשק מגדלים בעצמם.
משק נעמי ממוקם בנטור שברמת הגולן העוצרת נשימה ומשקיפה על הכינרת, טבריה וצפת.
המחלבה הינה מחלבת בוטיק ופועלת מתוך אהבה גדולה לטבע ולבעלי החיים הסובבים אותה, מתוך האמונה בצריכת מוצרי עיזים כדרך הנכונה, הבריאה והזמינה ביותר עבור גוף האדם, בכל המדובר במוצרי חלב.

המשק הוקם ע”י ירון ונעמי דגן לפני כעשור, בישוב סלעית. לפני מספר שנים החליטו ירון ונעמי להעתיק את מקום מגוריהם ועברו למושב נטור – ישוב במרכז הגולן, בו מתקיים אורח חיים ייחודי של קהילה הבנויה ממשפחות דתיות וחילוניות, מתוך רצון לממש את אהבתם לאזור, לבעלי החיים ולטבע.

במשק נעמי וירון מגדלים במו ידיהם את עדר העיזים שמפיקות את החלב המעולה שממנו עשוי המוצר הסופי, עם התמחות בגיבון גבינות בוטיק איכותיות המבוססות על חלב עיזים טרי וטבעי.
במשק מגדלים עדר עיזים בריאות הניזון ממזון טבעי, מים צלולים, אוויר נקי ותנאים בריאים כמו כל הפרות והעיזים בגולן.

הגבינות טבעיות, כשרות, ללא חומרים משמרים או מייצבים ולמחלבה יש מבחר ענק של מוצרים כגון: גבינות קשות, גבינות חצי קשות, גבינות עובש ומשקאות יוגורט מרעננים בטעמים שונים.

בנוסף, המחלבה מציעה מבחר גדול ומגוון של מוצרים הכולל גבינות קשות, גבינות חצי קשות, גבינות עובש ומשקאות יוגורט מרעננים בטעמים שונים.
כיום ניתן למצוא את המוצרים של משק נעמי במרכולים ברחבי הארץ אבל מומלץ לחזור הביתה עם כמה גבינות או סתם לעשות פיקניק באחת מהפינות הפסטורליות בגולן עם גבינות ויין.