חגים. חגים. חגים. זמן לחשבון נפש. זמן למשפחה. זמן לטיולים. זמן לנופש. זמן מושלם לביקור בגולן. בחמת גדר, שנמצאת במרחק קפיצה של 20 ק"מ בלבד מאתנחתא באפיק – תמצאו משהו טוב לכל אחד מבני המשפחה.

מעיינות חמים מושלמים לסתיו
כשרוחות הסתיו כבר מתחילות לנשוב, אבל עדיין לא ברור אם חם או קר. כשחגי תשרי מביאים איתם עוד ועוד חופשה, רגע לפני שחוזרים לשגרה; טבילה במים היא מושלמת מכל כיוון – היא טובה להוצאת אנרגיות של הילדים, כי בחמת גדר, שבדרום הגולן יש בריכה עם טמפרטורות רגילות, ענקית ומושלמת להוצאת מרץ מבורך של הילדים המתוקים, וגם מגלשת ספלאש ספיראלית, היורדת לבריכה מגובה של 10 מטרים.

אבל חוץ מזה, ישנה גם בריכה שמגיעה ל-42 מעלות צלזיוס, שממנה מוזמנים ליהנות בעיקר ההורים של הזאטוטים. כי כאן, יש גם ג'קוזי מבעבע, ובכלל המים האלה מגיעים ממעיינות תרמו מינראליים, הידועים בסגולות הרפואיות שלהם, וידועים כמביאים מזור לכאבי פרקים, לחידוש תאי העור וזירוז המטבוליזם בגוף, באופן המאפשר להוציא רעלים. כמובן, שהרחבת כלי הדם שמתרחשת כתוצאה מטבילה במים חמים כאלה – גם היא טיפול בפני עצמו; והיא עובדת בסנכרון מושלם עם רוח סתיו שמלטפת את הפנים, בעודכם שקועים במים החמים, הטבעיים והמפנקים.

חוות התנינים ודיג דגים
חמת גדר ידועה בזכות עניין נוסף: חוות התנינים שלה. יש כאן כ-200 תנינים, מכל העולם ממש: מדרום אמריקה ומאפריקה, מהודו ומעוד מקומות בעולם. התנינים פזורים באזורים המדמים באופן קסום את אזורי המחיה הטבעיים שלהם; וההולכים על שתיים, יכולים להתנועע בבטחה על גשרי עץ הצפים מעל המים, שבהם חיים להם התנינים בשלווה ובעצלתיים. מדי פעם, בשעות קבועות, מאכילים אותם אנשי הצוות- וזו חוויה בלתי נשכחת לכשעצמה.

בנוסף לחוות התנינים המיוחדת – ישנה בחמת גדר גם בריכת דגים, שמזמינה אתכם לתפוס חכה, ולהמתין בסבלנות משפחתית ומאחדת שדג קרפיון יעלה בה. את הדג, אתם מוזמנים להכין אח"כ ממש בעצמכם על הגריל, ולשבת לאכול אותו על הדשא הירוק והרך המקיף את בריכת הדגים. ואם חשקה נפשכם גם בשיט רגוע בפסטורליה הירוקה של חמת גדר, בואכה דרום רמת הגולן – מחכות לכם סירות פדלים משפחתיות וקייקים זוגיים לשיט נעים לעת ערב, עת רוחות הסתיו נושבות כמעה, מאחלות לכם שנה טובה.

וגם אנחנו כאן באתנחתא באפיק, מאחלים לכם שנה שהיא כולה אתנחתא טובה ורגועה!