מה לעשות בשלג של רמת הגולן?

כל שנה זה קורה. מתי שהוא במהלך החורף נמלא הגולן בשלג לבן ורך. וכל מי שראה שלג בימיו מכיר את המראה הרומנטי הזה. רומנטי לזוגות. משעשע ונושא הרפתקאות לילדים. ומה שבטוח מראה משובב לב שייזכר לתמיד לכל המשפחה.

אז, הנה השלג הגיע גם השנה. הילדים מתרגשים, ובואו נודה על האמת – גם אתם! ואז, אתם מתחילים לחשב זמנים, ולארוז, ולהתארגן ולצאת לדרך מלאים בטוב לבב… ונתקעים בפקקים יחד עם כל עם ישראל בדרך לירושלים או לחרמון. אבל, חברים; היתרון של להגיע אלינו לחופשה באתנחתא באפיק – היא שכשהשלג יורד אתם לא צריכים לנסוע רחוק. כמה דקות נסיעה, ואתם כבר בתוך השלג של רמת הגולן.

ואם אתם שואלים את עצמכם, ומה נעשה בשלג חוץ מלהתרגש? יופי ששאלתם! הנה רשימה של דברים כיפיים שאפשר לעשות בשלג של רמת הגולן.

מה לעשות בשלג של רמת הגולן?
לפני שנתחיל ברשימה של הדברים הכיפיים שאפשר לעשות בשלג ברמת הגולן – נזכיר לכם משהו שאתם בוודאי כבר יודעים, אבל חשוב לנו להזכיר אותו בכל זאת – כמו כל פולניה טובה: לבשו בגדים חמים! נעליים מתאימות וגם כפפות, ועדיף לא מצמר שיירטב, אם מתחשק לכם גם לגעת בשלג הלבן.

ועכשיו, אחרי שקיבלתם את מנת השלג השנתית שלכם, בואו חזרה להתחמם בחדר הנעים באתנחתא באפיק; ואל תשכחו לחזור אלינו לשלג גם בשנה הבאה!