טיולים רכובים ברמת הגולן

ישנן דרכים רבות לטייל. אפשר ללכת על שתי רגליים, אפשר לרכוב על בהמת משא, אפשר לפדל על אופניים, או להעלות את הטורים על גבי אופנוע, ואפשר גם ללחוץ על הדוושה ולתת גז עם שלל רכבים: ג'יפים ורייזרים, טרקטורונים ותומקארים וריינג'רים… ועוד היד נטויה.

אז, כשאתם קופצים אלינו לאתנחתא באפיק לחופשה מפנקת – תמיד אפשר לשלב בה גם קצת אדרנלין עם טיול רכוב. הנה כמה חברות באזורינו המציעות בדיוק את זה – טיולים רכובים, שיעזרו לכם להכיר את הגולן בדרך חדשה ומהנה במיוחד.

סוף הדרך – טיולי ג'יפים
חברת סוף הדרך שממוקמת באבני איתן מתאימה לכל אחד ואחת את הטיול הרכוב המתאים לו או לה. בין אם מדובר בטיול רומנטי או בטיול משפחתי, בין אם מדובר בטיול של כמה חברים, או בטיול של קבוצה גדולה – בסוף הדרך ידעו להציע לכם טיולי סוסים או אופניים, טרקטורונים או ג'יפים – שיענו על כל הבקשות שלכם, ואפילו יצרפו ארוחת שטח טובה ועוד שלל פינוקים.

פלגי בזלת
פלגי בזלת שממוקמת במושב רמות מתמחה בטיולי ג'יפים. רציתם טיול זריחה – קיבלתם. רציתם דווקא טיול רומנטי בשקיעה – אין בעיה. אפשר לארגן לכם טיול של כמה שעות, או טיול של כמה ימים. בפלגי בזלת מארגנים גם "טיולי ספארי" – כלומר, לוקחים אתכם למקום שבו תוכלו לצפות מתוך הג'יפ בחיות הבר הנפלאות של רמת הגולן. פלגי בזלת יוכלו לשלב בטיול הג'יפים שלכם גם מטלות אתגריות הלקוחות מעולם תוכניות הריאלטי, וגם לתבל את כל החוויות האלה עם אוכל שטח טעים וטוב.

ג'ימי ג'יפ
ג'ימי המתגורר שנים רבות בגבעת יואב הוא אחד מראשוני הגי'פאים בגולן, ואולי בארץ כולה. עוד הרבה לפני שטיולי ג'יפים היה אין – ג'ימי נסע בג'יפ שלו, והכיר דרכו כל רגב וכל פיסת אדמה ברמת הגולן ובאזור כולו. טיול איתו הוא חוויה בלתי נשכחת, המתובלת בהסברים וסיפורים. כמו-כן, עם ג'ימי ג'יפ אפשר להגיע לפינות חמד אמתיות ופחות מוכרות ע"י המטייל הממוצע. הג'יפים פתוחים (ללא גג וקירות) – דבר המאפשר חיבור ישיר ובלתי אמצעי לטבע שמסביב.

אז, שיהיה טיול רכוב – מהנה ונעים!