הפארק הנפלא בחמת גדר כולל בתי מרחץ של מים תרמו-מינרליים, המכילים בתוכם אטרקציות ומתקנים  לשחרור והרפיית הגוף. מי הגופרית הם בעלי סגולות בריאות ומרפא הנובעים מבטן האדמה ומתחלפים בטבעיות. הבריכות כוללות מיטות ג'קוזי, תותחי מים לשחרור הצוואר, הכתפיים והגב, בריכת בועות ומפל ענק להרפיית הגוף.

אטרקציות נוספות במקום הן בריכת "ספלאש", היא חוויית מים מרעננת לימים החמים הכוללת בריכת מים מתוקים ומגלשת ספירלה ענקית ומהירה. בנוסף, הרוחצים יוכלו ליהנות מ"גייזרים" של מים קרים הפורצים מתוך האדמה.

חוות התנינים שבאתר כוללת 250 תנינים מסוגים שונים, כאשר ההליכה על הגשר מאפשרת את נקודת התצפית הקרובה והבטוחה ביותר.

עוד בפארק תוכלו למצוא מופע תוכים מרתק ומלהיב של תוכים מאולפים מהזנים ג'קו, מאקו, אמזונות וקקאדו. יש להתעדכן על שעות המופעים באתר. מיני "חי בר" פינת חי ובה יעלים, איילים, בבונים, רקונים, עיזים ננסיות, ארנבונים, צבים ועוד. ה"חי בר" כוללת פינת ליטוף עם צוות שעומד לרשות הקהל לשאלות ומידע אודותם
פינת חי, פינת ליטוף, מתחם בעלי חיים ייחודיים.

המקום מציע גם ספא מפנק ב"ספא וילג'", מתחם הספא הפתוח בכל ימות השבוע.

חמת גדר היא אתר מרחצאות מרפא ונופש השוכן בעמק הירמוך מדרום לרמת הגולן, בגובה של כ-150 מ' מתחת לפני הים. באתר נובעים ארבעה מעיינות חמים עשירים במינרלים. המים החמים נובעים מעומק משוער של כ-2 קילומטר ויותר. אתר חמת גדר כולל מרחצאות מרפא, ספא ופינות חי לתנינאים ולעופות.

מרחצאות חמת גדר היו בשימוש כבר בתקופות קדומות, הודות לסגולותיהם בריפוי מחלות עור. במקום נמצאו שרידים של מרחצאות מפוארים מהתקופה הרומית. בתל המצוי במרכז האתר נמצאו שרידי בית כנסת מהמאה החמישית. השימוש במרחצאות באתר החל בתקופת המשנה, במאה השנייה, ונמשך עד אמצע התקופה הערבית בארץ ישראל במאה התשיעית. הוא חודש במאה העשרים.

פארק הנופש הענק משתרע על פני 150 דונם, צופה אל נופי הכינרת וטובל בצמחייה ירוקה. אל הפארק מגיעים מדי שנה מאות אלפי מבקרים מישראל ומכל העולם. "גן העדן" של חמת גדר מציע שפע אפשרויות בילוי עם הילדים ומרכז במקום אחד את המבחר הגדול ביותר של אטרקציות בצפון ובישראל בכלל.
לא משנה אם אתם מעדיפים נופש זוגי או בילוי למשפחה, לא משנה אם הילדים קטנים או גדולים, לא משנה אם אתם אוהבים אקשן או מחפשים להירגע ולהתנתק, אפילו אם אתם מחפשים פעילות ארגונית לעובדים בחברה – בפארק חמת גדר תיהנו מכל העולמות.