המסעדות של רמת הגולן – כאלה שעושות טעם של עוד

רעבים? מצוין! זה מה שנופש מרגיע וטוב באתנחתא באפיק יכול לעשות. רצינו להציע לכם לחוות את המסעדות של רמת הגולן, בתוספת אזהרה קטנה – שאם טעמתם, כנראה שתרצו לחזור עוד ועוד! יש כאן הצעה מצוינת לאוהבי הבשר, לאוהבי החומוס וגם לאוהבי הפיצות והלחמים המשובחים…

חוות הג'ילבון – בשר, בשר, בשר
איך אתם אוהבים את הבשר שלכם? אם התשובה היא: טעים, טרי וטטטטוובבב!!! אז, חוות הג'ילבון היא בטח המקום בשבילכם. על כביש 91, 10 ק"מ צפונית מגשר בנות יעקב, מחכה לכם מבנה עץ בשילוב אבן מקומית ואח בוערת בחורף ובקיץ חלונות פתוחים לרווחה. בחוות הג'ילבון מזמינים אתכם להנות ממנות נפלאות שמתחילות בקרפצ'יו עגל, חציל אפוי על מצע טחינה או סלט וממשיכות אל המבורגר מתובל היטב עם צ'יפס בטטות או תפוחי אדמה, או אולי פרגית או שניצל; ועולות כל הדרך עד לנתחי אנטריקוט משובחים ועוד ועוד. )חוות הג'ילבון נמצאת 44 ק"מ מאתנחתא באפיק)

חומוס כולו זאכי
לכל מקום יש את החומוס שלו והחומוס הטוב הביתי והמדהים של רמת הגולן נמצא בקצרין בכולו זאכי. כאן תוכלו לאכול חומוס חם וטרי וגם פיתות חמות שנאפות במקום. סלטים עם טעם מדויק כזה שמתחשק רק לאכול עוד ועוד וגם פלאפל טרי טחון במקום, שהופך לכדורים מהבילים בידי ידיים אוהבות. כולו זאכי נחשב לאגדה באזור הגולן, ולכן גם אנחנו באתנחתא באפיק מציעים לכם לנסוע ולטעום. (חומוס כולו זאכי נמצא  37 ק"מ מאתנחתא באפיק)

הנחתום – לחם בוטיק ופיצה גורמה
את הנחתום – ביישוב הקהילתי בני יהודה שנמצא בסך הכול 4 ק"מ מאתנחתא באפיק – תוכלו למצוא לפי הריח שעולה מהטאבון (וגם לפי הווייז, כמובן…) ואם אומרים שאין הנחתום מעיד על עיסתו, אז הרי שאתם צריכים לבוא בעצמכם ולטעום את הפיצה המעולה שנאפית כאן במקום; בשילוב של פריכות ורכות בדיוק במינון הנכון. עם תוספות רגילות וגם מפתיעות וכולן בטעם נפלא. בנוסף, לחמים וסמבוסקים טריים מחכים לכם עם ריח משגע וטריות מדהימה.

צוות אתנחתא באפיק מאחל לכל אורחינו – בתיאבון!