בילוי משפחתי חורפי וחמים בגולן

חורף בגולן זה באמת משהו מיוחד. כאן במקום הגבוה הזה, אפשר באמת לחוש בקור של החורף, ולהתעטף בשמחה במעיל וצעיף, כפפות וכובע. החורף הוא גם זמן של התכנסות, זמן נפלא לבילוי משפחתי חמים ונעים – שיש בו פוטנציאל ליצירת חיבורים משפחתיים יוצאים מגדר הרגיל.

בקרבת אתנחתא באפיק, ישנם מספר מקומות מומלצים להגשים את הביחד המשפחתי החורפי הזה. הנה כמה מהם:

קסם הגולן בקצרין
במרחק של 37 ק"מ מקיבוץ אפיק בסמוך ליישוב קצרין, החליטו להנגיש את הטבע של רמת הגולן גם בימים הקרים של החורף. כאן, במתחם ייחודי תוכלו לצפות בסרט המכניס אתכם עם כל החושים לתוך הטבע הפראי והקסום של הגולן. הסרט משלב טיפות מים שמושפרצות בעדינות על הקהל, כאשר אתם קרובים למפלים. ציוץ הציפורים נשמע היטב וגם הרוח באוושת העלים מורגשת מהמאווררים הגדולים, ואפילו ריחם העדין של הפרחים – יגיע עד לאפכם, וישרה אווירת טבע נעימה ורגועה. בקיצור, זה המקום לחוות את הטבע וגם את ההיסטוריה של הגולן בחזיון אור קולי מרהיב, שמדבר אל כל החושים.

חמת גדר
מים חמים באמצע החורף הקר – נשמע טוב? אז, זה בדיוק מה שתמצאו בחמת גדר, 18 ק"מ בלבד מאתנחתא באפיק. כאן המים לא רק חמים, אלא גם בעלי איכויות ריפוי. בנוסף לבריכות גדולות וגם ג'קוזי וסאונה וספא מפנק, תוכלו לפגוש כאן 120 תנינים מרחבי העולם. הילדים יוכלו להשתעשע בגני השעשועים, ואם תרצו תוכלו גם לפנק את עצמכם בארוחה טובה.

חוות השוקולד של גליתא
ילדים אוהבים שוקולד? ברור! תכלס, מי לא אוהב שוקולד. וחיבור של סדנאות שוקולד וטעימות משוקולד מיוחד ואולי אפילו איזה שוקו חם, כשבחוץ קר – זה בילוי משפחתי מושלם. בדגניה א' (26 ק"מ מאתנחתא באפיק) במבנה נעים וחמים תמצאו שפע של שוקולד, סרט חמוד שמכניס אתכם עמוק לתוך העולם המתוק הזה, וגם הרפתקה בגינת חוות השוקולד וסדנאות שוקולד כיפיות לילדים ולגדולים כאחד.

מוזמנים! בואו אלינו לבילוי משפחתי חורפי וחמים באתנחתא באפיק, בדרום רמת הגולן.