בילויים ליליים ברמת הגולן והסביבה

מה חשבתם – שבצפון אין בילויים ליליים? ברור שיש! וכאן הכול מקבל אופי ייחודי. הלילות הקרים, התנים הקוראים מכל עבר, ופה ושם פרה גועה והאורות המנצנצים של היישובים שמסביב – מלווים אתכם כל הדרך אל הפאב. אז, כשאתם מגיעים אלינו לחופשה באתנחתא באפיק, קחו בחשבון גם איזה בילוי לילי ברמת הגולן והסביבה.

מבשלת בירה בגולן – (קיבוץ גשור 4.5 ק"מ מאתנחתא באפיק)
אם אתם אוהבים במות פתוחות – כאן זה המקום. במוצ"ש מתכנסים במבשלת הבירה שבקיבוץ גשור חבר'ה שפשוט רוצים לנגן ולשיר יחד. בימים רביעי, חמישי ושישי מתנגנת כאן מוזיקה טובה וכמובן בירות מקומיות נפלאות – שכן אחרי הכול, זו מבשלת בירה מקומית. אבל, חוץ מהאלכוהול המגוון שמוגש פה, מוגשות כאן גם ארוחות של חזה בקר מעושן 7 שעות, תבשילי צ'ילי קון-קרנה ועוד כל מיני חטיפים מגניבים, כמו למשל אדממה, נאצ'וס ועוד.

לונה בר (חד נס – 30 ק"מ מאתנחתא באפיק)
הלונה בר הוא פאב חדש ומדליק בחד נס. המקום פתוח בימים רביעי, חמישי ושישי; ומציע כל ערב אווירה קצת שונה. ביום רביעי – יש כאן ערב קריוקי. ביום חמישי – פשוט מוזיקה. וביום שישי – דיג'י ודאנס באר. אבל חוץ מזה, יש כאן גם שולחן סנוקר ומטרות עם חיצים ובר משקאות עשיר ומגוון. אפשר לשבת בפנים או בחוץ מול הכנרת עם הרוח הלילית הטובה של רמת הגולן. מדי פעם מתקיימות במקום גם הופעות, וכדאי להתעדכן בדף הפייסבוק של לונה בר. הפאב נפתח ב-21:30 עד השעות הקטנות של הלילה.

גומפלס' פאב (גינוסר – 40 ק"מ מאתנחתא באפיק)
הגומפלס' פאב הוא פאב קיבוצניקי טיפוסי וכיפי. בעיצוב של הכול מהכול – שמעלה חיוך על הפנים. עם ספות ופינות שנטי ושולחנות רגילים ובר טיפוסי. עם מבחר גדול של משקאות. ועם הרבה מוזיקה טובה ומדי פעם גם קריוקי והופעות של אמנים מקומיים ומוכשרים, וכשצריך גם משדרים פה משחקים להעלאת המורל.