אוכל מחמם לחורף הקר

תארו לכם את התמונה הבאה. חורף קר בחוץ, ואתם מכורבלים בחדר או בסוויטה המפנקת שלכם באתנחתא באפיק. במבט החוצה אתם רואים מיד את הירוק העוטף מסביב, ואת שאר המראות המקסימים של קיבוץ אפיק ושל דרום הגולן. ועכשיו… נכון שמתאים לכם להוסיף לזה גם אוכל חורפי טעים וטוב שיחמם עוד קצת את האווירה? אז הנה לכם רשימה של מסעדות נפלאות לא רחוק מאתנחתא באפיק, שימלאו אתכם בניחוחות של חורף ובאווירה המיוחדת של רמת הגולן.

מרינדו – מסעדה בשרית בעין גב
מרינדו היא מסעדת בשרים איכותיים, שאפילו יש לה מספר סניפים ברחבי הארץ. אך, כאן מול הכניסה לקיבוץ עין גב – מקבל הבשר הנהדר שלהם ניחוח מיוחד של הכנרת היפה והגולן – שלמרגלותיו נמצאת המסעדה. תמצאו כאן עסקיות במחירים אטרקטיביים. והנוף היפה הנשקף למי שיאכל בדק של המסעדה הבשרית הנפלאה הזו – יחמם לכם גם הוא את הלב. ליד המסעדה תמצאו גם קצביה ומעדניה – כדי שתוכלו לקחת קצת מהטוב הזה אתכם הביתה או חזרה לחדר שלכם באתנחתא באפיק. (מרינדו נמצאת 20 ק"מ מאתנחתא באפיק).

יעלי– בית קפה ומסעדה חלבית באניעם
בכפר האמנים המקסים אניעם (שהוא מקום נפלא בפני עצמו) – תמצאו את בית הקפה יעלי, שמגיש מעדנים נפלאים מבוקר ועד ערב. תמצאו כאן ארוחות בוקר עשירות, מרקים וקדירות שורש מיוחדות ומחממות, סלטים מופלאים וגם וופלים בלגיים חלומיים ממש. והכול באווירה הקסומה של כפר האמנים אניעם. (קפה יעלי נמצא 18 ק"מ מאתנחתא באפיק).

הבקתה – מסעדת בשרים במושב רמות
באווירת המערב הפרוע, בתוך בקתת עץ עם תקרה גבוהה עולים ניחוחות הבשר המעושן, הכנפיים על הגריל, טבעות הבצל המטוגנות, הסלטים המתובלים בטוב טעם וההמבורגרים העסיסיים שנכנסים אל תוך לחמנייה עגולה ויפה. וכמובן, כיאה למערב הפרוע הבירות זורמות כאן כדי להוריד את הבשרים המצוינים חלק וטוב בגרון. (מסעדת הבקתה נמצאת 14 ק"מ מאתנחתא באפיק).